Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

Rekrutacja do szkoły

REKRUTACJA DZIECI SPOZA OBWODU NA ROK 2024/2025

Szanowni Państwo,
zgodnie z Zarządzenie Prezydenta Miasta Mysłowice nr 16/24 z dnia 17 stycznia 2024, od 3 kwietnia rusza rekrutacja dzieci spoza obwodu na rok szkolny 2024/2025.
W plikach do pobrania znajduje się karta zapisu dziecka oraz odpowiednie oświadczenia do kryteriów. Jeśli zaznaczą Państwo jakieś kryterium to trzeba złożyć odpowiednie oświadczenie. Karty przyjmowane są do 19 kwietnia.

W plikach również Zarządzenie Prezydenta

ZAPISY DZIECI Z OBWODU SZKOŁY DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Szanowni Państwo,

w związku z Zarządzeniem Prezydenta Miasta 14/24 w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2024/2025 do klas I publicznych szkół podstawowych ZAPRASZAMY rodziców dzieci zamieszkujących w obwodzie szkoły do składania kart zapisu.w terminie do 31 marca 2024.

Termin rekrutacji dla dzieci spoza obwodu został wyznaczony na 3 kwietnia 2024

W załączeniu druk "Karta zapisu dziecka do szkoły" z obwodu

Wykaz ulic w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 6: Brzęczkowicka, Bławatków, Dziewanny, Gen. J. Ziętka, Kolejki Konnej, Kolejowa, Mielęckiego, Miła, Nad Przemszą, Podgórska, Polna, Rumiankowa, Saperów Śl., Stoińskiego, Wiśniowa, Zielona, Żytnia

KARTA ZAPISU DO STARSZYCH KLAS

Tutaj mozna pobrać kartę zapisu dziecka do starszej klasy czyli II-VIII

Potwierdzenie woli

Szanowni Państwo,

dnia 7 maja upływa termin potwierdzenia  woli przyjęcia dziecka do klasy pierwszej.

Potwierdzenie dotyczy tylko rodziców dzieci spoza rejonu.

Zmiana obwodu

SZANOWNI PAŃSTWO,

informujemy, że Uchwałą Rady Miasta Mysłowice  nr XXXVII/552/21 ulica Brzęczkowicka została dodana do rejonu Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1. Niestety została nam zabrana z rejonu ulica F. Kawy.

ZAPRASZAMY RODZICÓW DZIECI ZAMELDOWANYCH LUB ZAMIESZKAŁYCH NA ULICY BRZĘCZKOWICKIEJ DO SKŁADANIA KART ZAPISU DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Aktualne ulice w obwodzie Zespołu to:
Brzęczkowicka,  Bławatków, Dziewanny, Gen. J. Ziętka, Kolejki Konnej, Kolejowa, A. Mielęckiego, Miła, Nad Przemszą, Podgórska, Polna, Rumiankowa, Saperów Śl., S. Stoińskiego, Wiśniowa, Zielona, Żytnia